Skywell Yorumları

Gerçek kullanıcılardan yorumlar, görüşler ve uzmanların incelemeleri ile Skywell hakkında en faydalı yorumları sizler için bir araya getirdik. 

Video İncelemeler Değerlendirmeler

Enes Auto Güvencesiyle Skywell Sahibi Olan 
Yüzlerce Mutlu Müşterimize Siz de Katılın

Skywell Kullanıcı Videoları

Gerçek kullanıcıların Skywell ile ilgili hazırladığı gerçek deneyim videoları ve uzmanların incelemeleriyle karşınızda Skywell Et5

Skywell et5 Yorum( Skywell Kullanıcı Yorumları)

Gerçek kullanıcıların Skywell ile ilgili en faydalı ve detaylı görüşlerini sizler için bir araya getirdik. 

Merhaba,

Mart ayı itibariyle ikinci el olarak skywell ET5 satın aldım. 2800km’di. Şimdi 4.500 km oldu.

Aracın menzil durumu şöyle: Ankara – Konya yolculuğu yaptım. Gece vaktiydi, hava 0 dereceydi ve hızım ortalama 95 – 100 km/h’di. Bu koşullarda 280 km yol yaptı.

Şehir içinde ise yine 0 – 5 derece sıcaklıkta menzil 250 km’ye kadar düşüyor. Çünki arabayı sık sık stop edip çalıştırıyorsunuz ve her seferinde pilleri ideal sıcaklığa yükseltmek için enerji harcıyor.

Sıcaklığın 15 derecenin üstüne çıktığı 2 gün oldu bu süreçte şehir içi menzil 450-500 km arası olacağını gördüm. (Yüzde 20 şarjla 96 km yol gitti)

Elektrikli araçlarda kışın menzilin %10-40 arası düştüğünü öğrendim araştırmalarım sonucunda. Skywell de bu limit sonuna kadar kullanıyor sanırım 🙂 Elektrikli arabalar için ideal sıcaklık 15-25 derece arasıymış.

Aracın konforundan ve tabi ki performansından memnunum içten yanmalı orta sınıf bir sedandan sonra.

Aracın iç hacmi geniş, koltuklar konforlu. Konfor olarak bence sorun olan tek şey yüksek hızlarda arabanın cüssesinden dolayı rüzgar sesini daha çok hissetmeniz.

Yol sesi seviyesi olarak daha önce emaneten kullandığım BMW IX3 ile aynı hissiyatta. Elektrikli araçlarda motor sesini hariç bırakınca diğer seslerle başbaşa kalabiliyorsunuz.

Bir de lastiklerin tutuşu iyi değil. Patinaj yapmaya ve kaymaya çok meyilli. Kaliteli bir lastikle bu sorun giderilebilir.

Elimden geldiğince objektif yazmaya çalıştım. İnşallah faydalanan olur.

ykaraoglu